Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Chciał szybko przejechać przez miasto

25-latek chciał bardzo szybko przejechać przez Kolno. Policjanci dostrzegli go gdy mazdą jechał z prędkością 124 km/h. Po zatrzymaniu szybkiego kierowcy od razu zatrzymali mu prawo jazdy, ale także ukarali go mandatem i punktami karnymi.

Zdarzenie z jadąca za szybko przez Kolno mazdą wydarzyło się w sobotę około południa. Pomiaru prędkości auta dokonano na ul. Dębowej. Okazało się, że samochód przekroczył dozwoloną prędkość aż o 74 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli i wówczas okazało się, że za jego kierownicą siedzi 25-latek. Jak podaje policja przyznał się, że jechał za szybko. Za popełnione wykroczenie kierowca został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi. Od razu mężczyźnie zostało także zatrzymane prawo jazdy, bo zgodnie prawem o ruchu drogowym policjanci zobowiązani są zatrzymać prawo jazdy za każdym razem, gdy kierowca przekroczy dopuszczalną prędkość o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.
Policja w ciagu 7 dni od odebrania dokumentu przekazuje je właściwemu staroście, który zgodnei z prawem musi wydać decyzję administracyjną o zatrzymaniu prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę