Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Zmiana zastępcy komendanta

Główne zdjęcie
Mł. insp. Robert Górecki były już zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Łomży

Mł. insp. Robert Górecki nie jest już zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. W środę przed Bożym Ciałem został odwołany z zajmowanego od jesieni 2009 roku stanowiska. Informację potwierdza podinsp. Andrzej Baranowski, rzecznik prasowy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Jak mówi Górecki złożył raport o odwołanie ze stanowiska i został on przyjęty.

W łomżyńskiej jednostce mł. insp. Robert Górecki jako pierwszy zastępca komendanta nadzorował pracę służb kryminalnych. Stanowisko formalnie objął w czerwcu 2010 roku, ale wcześniej przez 9. miesięcy był pełniącym obowiązki zastępcy komendanta. 
Andrzej Baranowski podkreśla, że po przyjęciu przez Komendanta Wojewódzkiego Policji raportu  mł. insp. Roberta Góreckiego o odwołaniu ze stanowiska pierwszego zastępcy KMP w Łomży, pozostaje on w dyspozycji  Komendanta Wojewódzkiego Policji. 
Po niedzieli w Łomży ma być powołana osoba, która będzie pełniła obowiązki zastępcy komendanta.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę