Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

CHAMPIONS of ILLUSION Magic Tour

Po wielkim sukcesie w białostockim Teatrze, Champions of Illusion czyli Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów zawita tym razem do Łomży.

19 czerwca 2016 r. na scenie Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich przy ulicy Sadowej 12 zobaczymy największych artystów światowej iluzji z programem Magic Show - Tour of the World
Na gościnnych występach pojawią się też polskie gwiazdy ze swoimi najlepszymi numerami!!!
Ponad dwugodzinny spektakl zaprze dech w piersiach nie tylko koneserom tematu, ale i widzom mającym po raz pierwszy styczność ze światową iluzją. Zapraszamy od lat 5 do 105!!!

Startujemy od godziny 16.00 ale warto być wcześniej, gdyż w kuluarach będą rozstawione stoiska specjalistycznych firm handlujących gadżetami dla iluzjonistów, na których będzie można zakupić dzieciom np. książki instruktażowe, zestaw domorosłego czarodzieja lub dla siebie ciekawe „zabawki” do zrobienia prostych trików.
www.facebook.com/100000124604312/videos/1283185558362252/

Bilety w cenie 100 zł (miejsca w pierwszych rzędach przed sceną) i 80 zł (miejsca od VIII rzędu w górę) są do nabycia w siedzibie Telewizji Narew przy Starym Rynku 13 w Łomży tel. 862 167 444
Zapraszamy!!! Tej imprezy nie można przegapić!!!
www.magictour.pl

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę