Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Bursztynowy Dzień Dziecka w Galerii Bursztynowej już 29 maja!

Kolorowo, wesoło, wybuchowo, a także modnie i zadziornie będzie podczas Bursztynowego Dnia Dziecka w Galerii Bursztynowej. Wśród głównych atrakcji znajdą się pokaz mody dziecięcej, pokazy chemiczne, a także warsztaty taneczne z finalistą 9 edycji You Can Dance. Tego dnia centrum handlowe odwiedzi także prawie jak żywy robot „Zosia”!

Już w najbliższą niedzielę, 29 maja w Galerii Bursztynowej na wszystkie dzieci z okazji ich święta będzie czekało mnóstwo ciekawych atrakcji. W ramach Bursztynowego Dnia Dziecka odbędzie się pokaz mody dziecięcej, podczas którego zaprezentowane zostaną znane marki Reporter Young, Coccodrilo, 5,10,15 oraz Bartek i Wójcik. 
Wśród atrakcji znajdą się również pokazy naukowe „Mały inżynier”; buchająca parą lokomotywa chemiczna, sztuczna krew, kolorowy świat chemii oraz zabawy z suchym lodem.
Po raz pierwszy w centrum handlowy odbędzie się pokaz robotów. Galerię Bursztynową odwiedzi  robot „Zosia”, potrafiący tańczyć, śpiewać, wyrażać emocje oraz nawiązywać interakcje z otoczeniem. 
Ponadto, dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach wykonywania magicznych różdżek oraz warsztatach tanecznych z Bartoszem Wójcikiem, uczestnikiem 9 edycji You Can Dance.
Na koniec imprezy na dzieci będzie czekał pyszny tort z okazji drugich urodzin Galerii Bursztynowej. To będzie niezapomniany dzień dla najmłodszych! 
Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziecie na www.galeriabursztynowa.com.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę