Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Policjanci ćwiczyli i... uratowali

Wczoraj pod Łomżą odbywały się ćwiczenia policjantów z regionu. To m.in. konwój ich pojazdów jadący – jak twierdzą policjanci „na sygnale” - w kierunku Zambrowa, miał „przyczynić się” jak twierdził jeden z uczestników – do kolizji czterech samochód w okolicach Podgórza. Teraz policja podaje zaś, że ćwiczący w Chojny Młode funkcjonariusze dostrzegli i ugasili BMW spod którego maski wydobywał się dym i płomienie ognia, ratując przy tym kobietę kierującą autem.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży wczoraj rano funkcjonariusze Wydziału Patrolowo–Interwencyjnego z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, podczas terenowego szkolenia, które odbywało się w miejscowości Chojny Młode, zauważyli jadące w ich kierunku bmw. Nagle spod pokrywy silnika samochodu zaczął wydobywać się gęsty dym, a następnie pojawiły się płomienie. Mundurowi natychmiast ruszyli z pomocą kierowcy auta. Zatrzymali pojazd, pomogli kierującej nim kobiecie przejść w bezpieczne miejsce, po czym rozpoczęli akcję gaśniczą zapobiegając rozprzestrzenieniu się ognia. W wyniku szybko podjętych działań, pożar został ugaszony, a 34-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego nie odniosła żadnych obrażeń. Spaleniu uległ jedynie silnik pojazdu.


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę