Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Zaginiona 22-latka odnaleziona

Po ponad dwugodzinnych poszukiwaniach prowadzonych także na terenu kompleksu leśnego o powierzchni około 1000 hektarów ratownicy odnaleźli zaginioną 22-latkę. O zaginięciu młodej, niepełnosprawnej kobiety z powiatu wysokomazowieckiego policjanci zastali powiadomieni około godziny 19. W poszukiwaniach oprócz funkcjonariuszy Policji wzięli udział także strażacy, 19-to osobowa grupa ratowników ze Służby Pomocy Ratowniczej Nadzieja z Łomży oraz mieszkańcy wsi i rodzina.

Do akcji poszukiwawczej zaangażowano także policyjnych przewodników z psami tropiącymi z Białegostoku i wysokomazowieckiej komendy Policji. Zarówno policjanci jak i inni biorący udział w akcji dokładnie sprawdzali teren. Około godzinie 21.30, w lesie liczącym około 1000 hektarów, myśliwy biorący udział w działaniach odnalazł zaginioną 22-latkę. Kobieta została przekazana załodze karetki pogotowia, a następnie rodzicom.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę