Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Gra o hazard

Główne zdjęcie
Nielegalne maszyny do gier zabezpieczone przez celników w Zambrowie (fot. Izba Celna Białystok)

Osiem automatów do gier hazardowych ujawnili celnicy w Zambrowie. Urządzenia znajdowały się w jednym z lokali, do którego wejście – jak przekazują celnicy - było szczególnie „chronione”. Organizatorzy nielegalnego procederu prowadzili m.in. selekcję osób wchodzących do lokalu, a na drzwi wejściowe ustawiony był stały monitoring.

Jak podają celnicy automaty do gier w Zambrowie działały wbrew przepisom ustawy hazardowej. Nielegalne maszyny zostały zajęte do wszczętej sprawy karnej skarbowej. Wszczęte zostaną również postępowania administracyjne w sprawie wymierzenia dla urządzającego gry kary pieniężnej, która w tym przypadku może wynieść 96 000 zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę