Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Ona i on - „gangsterzy” z Łomży

41-letnia kobieta i 39-letni mężczyzna w czwartek wieczorem zaatakowali przy ul. Polnej mężczyznę. Uderzając go oraz kopiąc po całym ciele zabrali mu biżuterię i telefon komórkowy oraz zażądali wydania pieniędzy. Okazało się, że to nie jedyna ofiara pary napastników. Oboje zostali zatrzymani przez policję następnego dnia, a wczoraj Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec nich areszt tymczasowy.

Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży w czwartek około godziny 21.30 policjanci zostali powiadomieni o rozboju, do którego doszło w rejonie ulicy Polnej. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że do idącego ulicą pokrzywdzonego podeszła znana mu kobieta, której towarzyszył mężczyzna. Po chwili zaatakowali oni pokrzywdzonego uderzając go oraz kopiąc po całym ciele. Następnie zabrali mu biżuterię i telefon komórkowy oraz zażądali wydania pieniędzy. W związku z tym, że nie miał on przy sobie gotówki napastnicy zmusili mężczyznę, aby skontaktował się ze swoim znajomym i poprosił o przekazanie kobiecie 400 złotych, które znajdowały się w jego miejscu zamieszkania. Dodatkowo, sprawcy zagrozili mu pobiciem i ujawnieniem kompromitujących nagrań żądając od niego 2,5 tysiąca złotych. Do przekazania tych pieniędzy miało dojść następnego dnia.

Zaalarmowani policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców - 41-letniej kobiety i jak się okazało 39-letniego mężczyzny. W ich trakcie mundurowi dotarli do jeszcze jednego pokrzywdzonego. Z jego relacji wynikało, że został także pobity i okradziony. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że za rozbój ten odpowiedzialny może być również ten sam 39-latek. Następnego dnia zatrzymano podejrzewanych o te przestępstwa kobietę i mężczyznę i znaleziono przy nich skradzione przedmioty. W sobotę oboje usłyszeli zarzuty. Okazało się też, że mężczyzna działał w warunkach recydywy. Wczoraj sąd zdecydował o zastosowaniu wobec nich tymczasowego aresztowania.


210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę