Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Prawie jak pechowiec...

Młody mieszkaniec Grajewa bez wiedzy właściciela „pożyczył” od niego BMW, którym pojechał na dyskotekę do Szczuczyna. Tam cofając uderzył w zaparkowaną skodę, a gdy na miejsce przyjechali policjanci okazało się, że ma w sobie ponad 2,6 promila alkoholu, a w rejestrach sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznym.

Zdarzenie wydarzyło się wczoraj w nocy. Jak przekazuje oficer prasowy policji w Grajewie kilkanaście minut przed godziną 4:00 zostali poinformowani, że na parkingu jednej z dyskotek w Szczuczynie doszło do kolizji drogowej. Gdy patrol dotarł na misce pracownik ochrony wskazał mężczyznę, który kierując BMW uderzył w zaparkowaną skodę. Okazało się, że to 27-letni mieszkaniec Grajewa, który jest pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Ponadto podczas sprawdzania mężczyzny w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 27-latek ma aktualny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

Na dodatek okazało się, że BMW którym jechał „pożyczył” sobie „zapominając” poinformować o tym właściciela pojazdu, który pozostawił auto do naprawy u swojego znajomego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę