Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pijany za kierownicą tira

2,6 promila alkoholu w organizmie miał Białorusin, który jechał ciężarowym iveco. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na krajowej „ósemce” w okolicach Zambrowa.

Jak się okazuje, to nie jedyny kierowca na „wspomaganiu”, który w weekend wpadł w ręce zambrowskich mundurowych. W piątek wieczorem zatrzymano 43-letniego mieszkańca podzambrowskiej wsi, który prowadził osobowe audi, pod wpływem amfetaminy oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

Obu nieodpowiedzialnym kierowcom policjanci przerwali dalszą jazdę. Podobnie stało się także w dwóch kolejnych przypadkach zbyt szybkiej jazdy. W piątek prawo jazdy zatrzymano 45-latkowi, który na terenie Mężenina w miejscu ograniczenia prędkości do 50 km/h, jechał osobowym fordem z prędkością 103 km/h, a w sobotę 22-letniemu mieszkańcowi powiatu zambrowskiego, który w volkswagenem na terenie Zambrowa przekroczył dopuszczalną prędkość o 59 km/h. 

Obaj kierowcy, poza utratą prawa jazdy, zostali ukarani mandatami karnymi, a pozostali zatrzymani mają odpowiadać przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę