piątek, 15 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Pijany za kierownicą tira

2,6 promila alkoholu w organizmie miał Białorusin, który jechał ciężarowym iveco. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na krajowej „ósemce” w okolicach Zambrowa.

Jak się okazuje, to nie jedyny kierowca na „wspomaganiu”, który w weekend wpadł w ręce zambrowskich mundurowych. W piątek wieczorem zatrzymano 43-letniego mieszkańca podzambrowskiej wsi, który prowadził osobowe audi, pod wpływem amfetaminy oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

Obu nieodpowiedzialnym kierowcom policjanci przerwali dalszą jazdę. Podobnie stało się także w dwóch kolejnych przypadkach zbyt szybkiej jazdy. W piątek prawo jazdy zatrzymano 45-latkowi, który na terenie Mężenina w miejscu ograniczenia prędkości do 50 km/h, jechał osobowym fordem z prędkością 103 km/h, a w sobotę 22-letniemu mieszkańcowi powiatu zambrowskiego, który w volkswagenem na terenie Zambrowa przekroczył dopuszczalną prędkość o 59 km/h. 

Obaj kierowcy, poza utratą prawa jazdy, zostali ukarani mandatami karnymi, a pozostali zatrzymani mają odpowiadać przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0