sobota, 18 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

eMPeKiem z Łomży na majówkę, albo do Łomży na... zakupy

- Na wiosnę postanowiliśmy przygotować dla naszych pasażerów - obecnych i przyszłych - propozycję zachęcającą do korzystania z okolicznych atrakcji – obwieszcza MPK Łomża informując, że w następną sobotę, 21 maja zamierza pilotażowo uruchomić linię specjalną z Łomży do Zbójnej pod hasłem „Kultura - Rekreacja – Zdrowie”. eMPeKiem łomżanie będą mogli się wybrać na majówkę na Kurpie, a mieszkańcy tych okolic przyjechać na zakupy do sklepów w Łomży.

- Jeśli pierwsza sobota okaże się sukcesem i z nowej linii skorzysta dużo osób zostanie ona na stałe w naszej ofercie. W przypadku dużego zainteresowania istnieje możliwość uruchomienia tej linii również w niedziele – zapowiada kierownictwo łomżyńskiego MPK.
Jak informuje MPK kształt linii uwzględnia prośby mieszkańców z rejonów ulicy Browarnej i osiedla Bawełna oraz mieszkańców gmin Łomża,  Zbójna, Nowogród  w zakresie dojazdu do różnych miejsc Łomży  i okolicy w soboty. 
Nową linia specjalna będzie prowadziła także w okolicach plaży miejskiej, bulwarów, Muzeum Północno - Mazowieckiego, Teatru Lalki i Aktora, czy Parku Wodnego, który dla pasażerów tej pierwszej soboty przygotował specjalne talony z 50% zniżką.

Póki co wszystko jest robione na próbę, dlatego wszyscy zainteresowani takim kursem proszeni są o zgłaszanie sugestii głównie dotyczących godzin kursowania na adres: rozklady@mpklomza.pl lub telefonicznie 086 2160 162


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0