Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

eMPeKiem z Łomży na majówkę, albo do Łomży na... zakupy

- Na wiosnę postanowiliśmy przygotować dla naszych pasażerów - obecnych i przyszłych - propozycję zachęcającą do korzystania z okolicznych atrakcji – obwieszcza MPK Łomża informując, że w następną sobotę, 21 maja zamierza pilotażowo uruchomić linię specjalną z Łomży do Zbójnej pod hasłem „Kultura - Rekreacja – Zdrowie”. eMPeKiem łomżanie będą mogli się wybrać na majówkę na Kurpie, a mieszkańcy tych okolic przyjechać na zakupy do sklepów w Łomży.

- Jeśli pierwsza sobota okaże się sukcesem i z nowej linii skorzysta dużo osób zostanie ona na stałe w naszej ofercie. W przypadku dużego zainteresowania istnieje możliwość uruchomienia tej linii również w niedziele – zapowiada kierownictwo łomżyńskiego MPK.
Jak informuje MPK kształt linii uwzględnia prośby mieszkańców z rejonów ulicy Browarnej i osiedla Bawełna oraz mieszkańców gmin Łomża,  Zbójna, Nowogród  w zakresie dojazdu do różnych miejsc Łomży  i okolicy w soboty. 
Nową linia specjalna będzie prowadziła także w okolicach plaży miejskiej, bulwarów, Muzeum Północno - Mazowieckiego, Teatru Lalki i Aktora, czy Parku Wodnego, który dla pasażerów tej pierwszej soboty przygotował specjalne talony z 50% zniżką.

Póki co wszystko jest robione na próbę, dlatego wszyscy zainteresowani takim kursem proszeni są o zgłaszanie sugestii głównie dotyczących godzin kursowania na adres: rozklady@mpklomza.pl lub telefonicznie 086 2160 162


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę