Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Złodzieje z Łomży

Dwóch młodych mężczyzn w wieku 24 i 28–lat podejrzanych o kradzież z włamaniem do jednego z mieszkań na terenie miasta zatrzymali policjanci. Złodziej najpierw ukradli klucze do mieszkania, a następnie z mieszkania zabrali między innymi złotą biżuterię, sprzęt elektroniczny oraz pieniądze. Długo łupem się nie cieszyli. Jeszcze tego samego dnia zostali zatrzymani przez policję.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży w ubiegły piątek łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do mieszkania w jednym z bloków na terenie miasta. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, sprawcy najpierw ukradli właścicielowi klucze, a potem za ich pomocą dostali się do środka, skąd zabrali między innymi złotą biżuterię, sprzęt elektroniczny oraz pieniądze. Pokrzywdzeni swoje straty oszacowali na ponad 7 tysięcy złotych. Policjanci dzięki sprawnym działaniom jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 28 lat podejrzewanych o to przestępstwo. W wyniku dalszej pracy, mundurowi odzyskali też część skradzionych przedmiotów. W sobotę obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Sprawa trafi teraz do sądu. Podejrzanym grozi kara od roku do nawet 10 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę