Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Wesołe miasteczko z wizytą w Łomży!

Do niedzieli, przez cały weekend, mieszkańcy Łomży będą mogli skorzystać z wyjątkowych atrakcji wesołego miasteczka, które rozstawiło się na placu przy ulicy Zawadzkiej obok Galerii Veneda. Zabawa, wiatr we włosach, rozrywka dla całej rodziny.

Jest tam karuzela przyprawiająca o zawrót głowy nawet najtwardszych. Wesołe miasteczko czynne jest codziennie do 22:00. Wśród licznych propozycji znajdują się m.in. karuzele z samochodami dla najmłodszych i nieco starszych dzieci czy mini lokomotywa. Zdecydowanie jednak największą atrakcją jest mierząca kilkanaście metrów, ogromna karuzela, potrafiąca zawrócić w głowie największym twardzielom. Przypięci w specjalnych fotelach „pasażerowie” bujają się na wysokości kilkunastu metrów, obracając się dodatkowo wokół własnej osi. Przednia zabawa.

Serdecznie zapraszamy!
www.wesolemiasteczko.ostroleka.pl

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę