Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Wygraj walizki marki Wittchen o wartości 4 000 zł

Biuro podróży My Travel ruszyło z nową promocją stworzoną wspólnie z marką Wittchen, producentem luksusowej galanterii skórzanej oraz ekskluzywnych walizek. Zaplanuj swoje wymarzone wakacje i wygraj walizki podróżne o łącznej wartości 4 000 zł!

Co zrobić, aby wygrać zestaw ekskluzywnych walizek marki Wittchen?

Wystarczy polubić profil My Travel na Facebooku, udostępnić post konkursowy oraz krótko opisać dlaczego to właśnie Ty masz zgarnąć jedną z nagród. W opisie powinien znaleźć się również dopisek, w którym biurze podróży My Travel został zakupiony wyjazd.

wewnatrz tekstu.jpg.jpg

Gwarancja pewnych wakacji tylko z My Travel
Planujesz wakacje z biurem podróży, ale obawiasz się upadłości organizatora? Nie z My Travel takie numery! Gwarantujemy rekompensatę kosztów lub wybór innej oferty.
Zaplanuj swoje wymarzone wakacje już teraz. Przy złożeniu rezerwacji do końca czerwca otrzymasz od nas gwarancję pewnego wypoczynku. W przypadku odwołania imprezy turystycznej zapewniamy możliwość wyboru innej lub w przypadku odwołania imprezy turystycznej przed dniem jej rozpoczęcia z powodu ogłoszenia upadłości organizatora, gwarantujemy rekompensatę kosztów. Dodatkowo tylko u nas na wymarzone wakacje sami wybierzcie promocyjne atrakcje.
wewnatrz tekstu2.jpg
Bułgaria, Chorwacja, Hiszpania, Portugalia, Grecja oraz wiele innych ciekawych egzotycznych miejsc są już w zasięgu każdego portfela. Zapoznaj się z obfitymi pakietami wycieczek all inclusive w promocyjnych cenach. Taka okazja nie będzie trwała wiecznie!

My Travel prowadzi sprzedaż usług turystycznych ponad 50 touroperatorów, a wśród nich najbardziej cenieni i zaufani: Itaka, Wezyr, Sun&Fun, Ecco Holiday, Grecos Holiday, Exim Tours czy Net Holiday.

Dlaczego warto zaufać My Travel?
My Travel to członek Polskiej Izby Turystyki z certyfikatem Rzetelna Firma. Zaufało nam ponad 140 tys. turystów, 96 proc. z nich poleca nas swoim znajomym.

O szczegóły ofert turystycznych zapytaj w biurze podróży My Travel w Galerii Bursztynowej.
Zapraszamy!
My Travel Ostrołęka
Ul. Gorbatowa 28 (Galeria Bursztynowa)
Tel.: 734 191 231

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę