Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pijani majówkowicze za kółkiem

Około 1,9 promila alkoholu miał 51-letni kierowca mazdy, który wczoraj wieczorem wjechał w tył saaba na Przykoszarowej. Jak się okazuje to nie jedyny pijany kierowca, który wczoraj wsiadł za kierownicę. Policjanci informują, że zatrzymali także dwóch innych jadących na dwóch gazach.

Do zdarzenia na Przykoszarowej w okolicach skrzyżowania z Niemcewicza doszło tuż po godz. 20.  Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży kierowca saaba zatrzymał się przed przejściem dla pieszych chcąc przepuścić przechodniów, gdy w tył jego samochodu uderzyła mazda.  Jak się okazało za jej kierownica siedział pijany mężczyzna. Wezwani na miejsce policjanci przeprowadzili badania z których wynikało, że miał ok. 1,9 promila alkoholu w organizmie.

Tego dnia policjanci zatrzymali także dwóch innych pijanych kierowców. Najpierw 49-latka, który jechał cięgnikiem rolniczym mając 1,2 promila alkoholu, a później 23-latka, który prowadziła osobowego seata mając 1,7 promila alkoholu. Co ciekawe obu zatrzymano w okolicach Czartorii.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę