poniedziałek, 11 grudnia 2017 napisz DONOS@

Pijani majówkowicze za kółkiem

Około 1,9 promila alkoholu miał 51-letni kierowca mazdy, który wczoraj wieczorem wjechał w tył saaba na Przykoszarowej. Jak się okazuje to nie jedyny pijany kierowca, który wczoraj wsiadł za kierownicę. Policjanci informują, że zatrzymali także dwóch innych jadących na dwóch gazach.

Do zdarzenia na Przykoszarowej w okolicach skrzyżowania z Niemcewicza doszło tuż po godz. 20.  Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży kierowca saaba zatrzymał się przed przejściem dla pieszych chcąc przepuścić przechodniów, gdy w tył jego samochodu uderzyła mazda.  Jak się okazało za jej kierownica siedział pijany mężczyzna. Wezwani na miejsce policjanci przeprowadzili badania z których wynikało, że miał ok. 1,9 promila alkoholu w organizmie.

Tego dnia policjanci zatrzymali także dwóch innych pijanych kierowców. Najpierw 49-latka, który jechał cięgnikiem rolniczym mając 1,2 promila alkoholu, a później 23-latka, który prowadziła osobowego seata mając 1,7 promila alkoholu. Co ciekawe obu zatrzymano w okolicach Czartorii.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0