Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Kolizja z łosiem

Do nietypowego zdarzenia doszło w środowe popołudnie na drodze z Piątnicy do Drozdowa. Na wysokości rezerwatu przyrody Kalinowo przed jadący od strony Drozdowa samochód osobowy marki Kia wyskoczył łoś. Niestety kierowca nie miał czasu na hamowanie i doszło do zderzenia.

Łoś padł na miejscu. Ucierpiał także samochód. Szczęśliwie jadącym nim ludziom nic złego się nie stało, dlatego groźne zdarzenie policjanci zakwalifikowali jako kolizję.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę