Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Zderzenie w Piątnicy

Jedna osoba została zabrana do szpitala po zderzeniu się samochodów w Piątnicy. Kierowca opal chciał skręcić w lewo, z ulicy Szkolnej w prowadzącą do kościoła i na pocztę ul. Kard. St. Wyszyńskiego, ale nie zdążył przejechać przez pas do ruchu w przeciwnym kierunku i... został uderzony w bok przez prawidłowo jadącego VW.

Do zdarzenia doszło po godzinie 9. Pasażer opla, który uskarżał się na bóle głowy, został zabrany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, ale na miejscu nie ma utrudnień w ruchu.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę