Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Zderzenie roweru z audi

Rowerzysta trafił do szpitala po zderzeniu z audi. Do wypadku doszło przy skrzyżowaniu ul. Kopernika z Zawadzką. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Z pierwszych informacji wynika, że do potrącenia doszło prawdopodobnie gdy rowerzysta przejeżdżał przez przejście dla pieszych.

Do zdarzenia doszło przed 8. Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży rowerzysta – młody chłopak - jechał Zaułkiem Cmentarnym, a kierowca audi ulicą Kopernika od strony Alei Legionów.

 

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę