Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

CBŚP w Łomży złapało dilerów

30-letniego Mariusza L. i 34-letniego Bartłomiej B. powiązanych z przemytem i handlem narkotykami zatrzymali w Łomży funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji. Podczas akcji zabezpieczyli ponad 300 gramów czystej kokainy, z której można wyprodukować ponad kilogram kokainy w obrocie dilerskim. Wartość narkotyków to 40 tys. euro. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty, a sąd zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Jak podaje kom. Agnieszka Hamelusz z CBOŚ akcję prowadzili policjanci CBŚP z Radomia i Warszawy we współpracy z niemieckimi i polskimi służbami celnymi. Funkcjonariusze zorganizowali zasadzkę, w którą na jednym z osiedli w Łomży wpadło dwóch mężczyzn. Policjanci podejrzewali, że może tu dojść do transakcji narkotykowej i nie mylili się. Podczas przeprowadzonych działań zabezpieczyli ponad 300 gramów czystej kokainy, która jak ustalili trafiła do Polski z Ameryki Południowej.

Obaj zatrzymani mężczyźni - 30-letni Mariusz L. i 34-letni Bartłomiej B. w Prokuraturze Rejonowej w Łomży usłyszeli zarzuty przemytu i wprowadzania do obrotu narkotyków. Za te czyny grozi do 15 lat pozbawienia wolności. Łomżyński sąd już zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn na 3 miesiące. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę