Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pijany kierowca uciekał przed policją i wypadł z drogi. Wiózł dziecko.

38-letni mieszkaniec gminy Przytuły kierując oplem, najpierw nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a potem na leśnym trakcie stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i zsunął się bokiem ze skarpy żwirowni. Okazało się, że pasażerem auta było 6-letnie dziecko, które zostało przewiezione do szpitala na obserwację. Badanie alkomatem kierowcy samochodu wykazało, że miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 21:00 w Przytułach. Policjanci z posterunku Policji w Jedwabnem chcieli zatrzymać do kontroli drogowej opla, ale kierowca tego samochodu zamiast zatrzymać się przyspieszył. Kierowca opla, chcąc najprawdopodobniej uniknąć kontroli, zaczął uciekać. Jak relacjonują policjanci, auto skręciło w leśną drogę, a następnie kierowca utracił nad nim panowanie i zjechał nagle na prawą stronę po czym samochód zsunął się bokiem ze skarpy znajdującego się tam wyrobiska żwirowego. Okazało się, że za kierownicą opla siedział 38-latek, który był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,8 promila alkoholu w organiźmie. Dodatkowo w samochodzie znajdowało się 6-letnie dziecko, które zostało przewiezione do szpitala na obserwację. 
38-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem. Policjanci przypominają, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę