Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

„Idzie ONR”...

„Idzie ONR”, „Katyń, Charków pamiętamy, komunistom żyć nie damy” - to niektóre z haseł wykrzykiwane przez grupkę młodych ludzi idących w marszu, który w niedzielne popołudnie przeszedł ulicami Łomży. Szło w nim około 70-80 osób. Na czele młodzi z transparentami i zielonymi flagami ONR, nieco dalej za nimi szli starsi niosąc biało-czerwone flagi.

Marsz po godz. 16.30 ruszył sprzed kościoła pw. św. Andrzeja Boboli. Przeszedł ul. Księżnej Anny, Rycerską, Księcia Janusza i Zawadzką przed Pomnik Sybiraków w Dolinie Pamięci przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Gdy marsz dotarł na miejsce głos zabrali organizatorzy: Filip Łukaszewski z ONR i Jerzy Kondrat z „Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę”.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę