Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek na 61 pod Sulkami

Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką na krajowej 61. Do wypadku doszło w okolicach wsi Sulki na odcinku Łomża – Miastkowo. Karetka pogotowia zabrała do szpitala kobietę kierującą osobówką.

Do wypadku doszło po godzinie 8.00 rano. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Są utrudnienia w ruch, który w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Z informacji przekazywanych przez pracujących na miejscu ratowników wynika, że do wypadku doszło prawdopodobnie, gdy tuż przed skrzyżowaniem osobówka wyprzedzała ciężarówkę, po czym gwałtownie zjechała tuż przed nią chcąc skręcić w boczną drogę. Kierowca ciężarówki miał nie zdołał wyhamować pojazdu i uderzył w osobówkę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę