Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Zderzenie w Chojnach

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu się mercedesa i fiata punto w Chojnach na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 61 z drogą powiatową Sławiec – Szczepankowo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierowca mercedesa nie udzielił pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło około 22. Mercedes jechał od strony Sławca i w Chojnach na skrzyżowaniu z dk nr 61 nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ta drogą samochodowi fiat punto. Po zderzeniu dwie osoby zastały zabrane do szpitala, ale na szczęście nie odniosły poważniejszych obrażeń. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia są jeszcze wyjaśniane przez policjantów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę