Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Płonie dom

Strażacy gaszą pożar domu we wsi Podosie w gminie Miastkowo. Na miejscu pracuje pięć jednostek straży pożarnej zawodowej z Łomży i ochotniczej z Miastkowa. Mieszkanka domu została zabrana do szpitala.

O wydobywających się z domu kłębach dymu dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży został powiadomiony około godziny 12. Na miejsce natychmiast wysłano ratowników. Gdy dotarli na miejsce okazało się, że płomienie ognia strawiły wnętrze murowanego domu i przestały się już na poddasze.
- Sytuacja jest już opanowana – mówił nam ok. 13. dyżurny straży. 
Na miejscu pracują trzy jednostki zawodowe strażaków z Łomży i dwie ochotnicze z Miastkowa. Wezwane na miejsce pogotowie zabrało do szpitala mieszkankę domu. Kobieta prawdopodobnie podtruła się dymami, ale – jak przekazują strażacy - była przytomna. 
Na razie nie wiadomo co spowodowało pożar.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę