Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Zderzenia na Strzelców Kurpiowskich

Dwóch kierowców zostało zabranych do szpitala po zderzeniu ich samochodów na skrzyżowaniu ulic Strzelców Kurpiowskich z kapitana Franciszka Skowronka i Lipową. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierowca forda focusa nie udzielił pierwszeństwa przejazdu mercedesowi.

Do wypadku doszło ok. 10.30. Mercedes jechał ulicą Strzelców Kurpiowskich, gdy bezpośrednio przed niego na jezdnię z podporządkowanej ulicy kapitana Franciszka Skowronka wyjechał  ford focus, którego kierowca chciał przejechać przez to skrzyżowani prosto w ulicę Lipową.

Mercedes przodem uderzył w bok forda. Obaj kierowcy uskarżali się na bóle i zostali zabrani do szpitala. Na razie nie wiadomo czy odnieśli jakieś poważniejsze urazy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę