Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek z tirem

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku do jakiego doszło na krajowej „61” w okolicach Marianowa. Osobowa toyota yaris „otarła” się z tirem. Po zdarzeniu ciężarówka przewożąca ładunek stali zjechała do rowu i przewróciła się na bok.

Do szpitala zabrano pasażerkę toyoty. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. Prawdopodobnie kierowca yaris zjechał do lewej strony pasa jezdni, a kierowca jadącej za nim ciężarówki scania myślał, że osobówka, będzie skręcała w lewo. Ostatecznie jednak toyota odbiła w prawo, a kierowca scanii prawdopodobnie chcąc uniknąć uderzenia w tył toyoty zjechał na pobocze. Samochody otarły się o bokami, po czym tir przewożący stal wpadł do rowu.

Jak podaje policja  droga nie jest zablokowana, ale kierowcy powinni spodziewać się większych utrudnień w momencie wyciągania tira, tym bardziej, że wcześniej prawdopodobnie trzeba będzie przeładować przewożony przez niego ładunek stali.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę