Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Na dwóch gazach nie dał rady...

Opel uderzył w toyotę stojącą na poboczu drogi spychając ją do rowu. Na szczęście toyota była pusta. Kierowca opla był za to pijany i jak się okazało także recydywistą. 32-latek miał blisko 1,5 promila, a prawo jazdy zatrzymano mu za jazdę po pijanemu około dwóch miesięcy wcześniej.

Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 15.30 na drodze relacji Zambrów - Cieciorki. Kierowca toyoty zatrzymał się na poboczu drogi, w miejscu dozwolonym, po czym wysiadł z pojazdu. Po kilku chwilach jadący w kierunku miejscowości Cieciorki osobowy opel nagle uderzył w pustą toyotę spychają ją do rowu.
Jak podaje oficer prasowy Policji w Zambrowie okazało się, że siedzący za kierownicą opla 32-letni mieszkaniec gminy Zambrów był pijany. Badanie wykazało, że mężczyzna miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto wyszło także na jaw, że nie posiada on prawa jazdy, ponieważ około dwóch miesięcy temu został zatrzymany przez Policję prowadząc pojazd w stanie nietrzeźwości. Teraz za swoje postępowanie mężczyzna odpowiadał będzie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę