Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Jarmark Wielkanocny w Galerii Bursztynowej

Jak co roku, przed świętami wielkanocnymi, w Galerii Bursztynowej organizowany będzie Jarmark Wielkanocny. Już w najbliższą sobotę na klientów centrum handlowego będzie czekał największy wybór dekoracji wielkanocnych w regionie.

Podczas jarmarku będzie można kupić różnego rodzaju ozdoby wielkanocne; od tradycyjnych palm kurpiowskich aż po bogato zdobione pisanki oraz wiele innych. Nie zabraknie także regionalnych wyrobów spożywczych takich jak; wędliny, miody, sery, pieczywo oraz ciasta.
Tego dnia zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w warsztatach wykonywania ozdób wielkanocnych. Zajęcia poprowadzi twórczyni ludowa Czesława Lewandowska. 
Galeria Bursztynowa
Sobota, 19 marca
godz. 10.00 - 20.00

www.galeriabursztynowa.com.pl

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę