Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wypadek pod Podgórzem

Za kierownicą białego audi, które w czwartek wieczorem rozbiło się na przydrożnym drzewie w okolicach Podgórza siedział 43-letni mieszkaniec województwa pomorskiego. Mężczyzna nieprzytomny został zabrany do szpitala. Jego stan określany jest jako ciężki. Wstępne ustalenia policji potwierdzają podawane przez nas informacje o okolicznościach wypadku. Audi wyprzedzało ciąg samochodów jadących w kierunku Łomży, i w tracie tego manewru otarło się bokiem o seata. Po tym zdarzeniu kierowca audi stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło po godz. 17.30. Audi minęło Podgórze i zmierzało w kierunku Łomży. Świadkowie mówią, że samochód jechał bardzo szybko.
Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, wstępne ustalenia policji wskazują, że kierowca audi wyprzedzał ciąg samochodów i otarł się bokiem o jeden z nich po czym stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi. Audi zjechało do przydrożnego rowu po czym z dużą siłą uderzyło w drugie.
Kierujący samochodem 43-latek doznał poważnych obrażeń. Gdy na miejsce dotarli lekarze pogotowia ratunkowego był nieprzytomny. W takim stanie trafił do szpitala w Łomży.

Po wypadku na drodze Łomża - Zambrów utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Uszkodzony wyprzedzany pojazd
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę