poniedziałek, 16 września 2019 napisz DONOS@

Diler w rękach policji

Około 140 gramów marihuany znaleźli łomżyńscy policjanci u 29-letniego mieszkańca miasta. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Jak informuje Ewelina Szlesińska,oficer prasowy KMP w Łomży, we wtorek funkcjonariusze wydziału kryminalnego z komendy w Łomży wspólnie z policjantami zajmującymi się przestępczością narkotykową komendy wojewódzkiej w Białymstoku, zatrzymali 29-letniego mieszkańca Łomży. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna może posiadać narkotyki. W wyniku przeszukania miejsca jego zamieszkania znaleziono około 140 gramów suszu roślinnego, a także sprzęt wykorzystywany to ważenia i dzielenia środków odurzających. Po wstępnym sprawdzeniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to marihuana. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za posiadanie tych substancji będzie odpowiadał teraz przed sądem.

190902115108.png

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę