Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Seryjny złodziej

Najpierw włamał się do jednego z domów w Zambrowie i zabrał serwis obiadowy i telewizor o łącznej wartości 900 złotych. Kilka dni później dostał się do zamkniętego garażu, z którego ukradł warty blisko 25 tysięcy złotych samochód. Jeszcze później z hotelowej restauracji zabrał laptopa o wartości ponad 2 tysięcy złotych. Seryjnym złodziejem okazał się 24-latek.

Do serii kradzieży kradzież doszło pod koniec lutego, a złodziej wpadł w ręce policjantów w poniedziałek. Łączne starty spowodowane przez złodzieja przekraczają ponad 30 tysięcy złotych, bo np. kradnąc samochód i wyjeżdżając nim uszkodził bramę.

Ponadto 24-latek odpowie także za posiadanie narkotyków – marihuany i amfetaminy, które miał przy sobie w trakcie zatrzymania. 24-latek w czwartek po południu decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę