Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Kłusownik w kamerze

Główne zdjęcie
fot. Nadleśnictwo Łomża

Strażnicy leśni z Nadleśnictwa Łomża zatrzymali mężczyznę, który zastawiał wnyki na jelenie. W ujęciu kłusownika pomógł monitoring telewizyjny kompleksu leśnego „Czerwony Bór”. Na zdjęciach widać jak mężczyzna zakłada wnyki.

fot. Nadleśnictwo Łomża
fot. Nadleśnictwo Łomża

Jak przekazuje Nadlesnictwo Łomża sprawcą okazał się 70-letni mieszkaniec Gminy Śniadowo. Podczas przeszukania posiadłości kłusownika ujawniono trzy stare poroża jeleni oraz kilka pojedynczych tyk jeleni ze śladami odcinania od czaszki.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę