piątek, 18 stycznia 2019 napisz DONOS@

Kłusownik w kamerze

Strażnicy leśni z Nadleśnictwa Łomża zatrzymali mężczyznę, który zastawiał wnyki na jelenie. W ujęciu kłusownika pomógł monitoring telewizyjny kompleksu leśnego „Czerwony Bór”. Na zdjęciach widać jak mężczyzna zakłada wnyki.

fot. Nadleśnictwo Łomża
fot. Nadleśnictwo Łomża
fot. Nadleśnictwo Łomża
fot. Nadleśnictwo Łomża

Jak przekazuje Nadlesnictwo Łomża sprawcą okazał się 70-letni mieszkaniec Gminy Śniadowo. Podczas przeszukania posiadłości kłusownika ujawniono trzy stare poroża jeleni oraz kilka pojedynczych tyk jeleni ze śladami odcinania od czaszki. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę