Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Gowin i Karczewski też popierają Anders

Główne zdjęcie
Stanisław Karczewski (marszałek Senatu), Anna Maria Anders (kandydatka PIS w wyborach do senatu) i Jarosław Gowin (wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego)

Jarosław Gowin, wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego oraz Stanisław Karczewski marszałek Senatu przyjechali we wtorek do Łomży aby poprzeć Annę Marię Anders jako kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości na senatora z okręgu łomżyńsko-suwalskiego. - Jest świetnym kandydatem – mówił Karczewski podkreślając, że Anders gdy już zostanie senatorem będzie podwójnym ambasadorem Polski w Stanach Zjednoczonych Ameryki i USA w Polsce.

Poseł Lech Antoni Kołakowski, Stanisław Karczewski, Anna Maria Anders i Jarosław Gowin
Poseł Lech Antoni Kołakowski, Stanisław Karczewski, Anna Maria Anders i Jarosław Gowin
Stanisław Karczewski, Anna Maria Anders i Jarosław Gowin
Stanisław Karczewski, Anna Maria Anders i Jarosław Gowin
Anna Maria Anders z podarowanym pamiątkowym zdjęciem
Anna Maria Anders z podarowanym pamiątkowym zdjęciem

Karczewski mówił, że to bardzo ważne wybory, a Anna Maria Anders już jest w biało-czerwonej drużynie Prawa i Sprawiedliwości, która chce naprawiać Polskę.
- Czekamy na panią minister (w Senacie – dop. red.) – mówi Karczewski zwracając się do Anders. - Będziemy wspierać Polonię jak nigdy do tej pory – dodawał przypominając, że ponownie to Senat RP ma zajmować się wspieraniem Polonii na świecie.  
Także obecny na tej samej konferencji prasowej w biurze poselskim Lecha Kołakowskiego wicepremier  i minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin popierał kandydatkę PiS na senatora.
Gowin mówił, że obecny rząd chce przyspieszyć tempo rozwój Polski i che, aby był to rozwój sprawiedliwy, który będzie obejmował także tereny poza metropoliami. Mówił o możliwościach rozwojowych, które dają centra wyspecjalizowanych usług dla biznesu, które powinny być tworzone również w mniejszych miastach jak Łomża i Suwałki. Mówił też, że prym rozwoju takich ośrodków na świecie wiedzie Ameryka.  
- Pani Anders nadaje się jak nikt inny, aby tego typu inwestorów ściągnąć do okręgu wyborczego – podkreślał Gowin.
Anna Maria Anders dziękowała za poparcie i wsparcie także wszystkim innym działaczom PiS. Mówiła, że to także pokazanie chęci zrobienia czegoś dla tego regionu. Powtarzała, że zna sześć języków, że mieszkała w Anglii, Włoszech, Francji, Niemczech i USA i „że potrafi się porozumieć”.
- To jest okręg, który miał trudne chwile. Najważniejsze jest to, żeby było lepiej – mówiła Anders.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę