Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadł z drogi i uderzył w drzewo

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

23-letni mężczyzna zginął w wypadku jaki nocą wydarzył się na drodze krajowej nr 63 na odcinku Zambrów – Czyżew. Kierowca osobowego citroena prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło około godziny 22:45 w rejonie miejscowości Przeździecko Mroczki. Citroen jechał  od Czyżewa w kierunku Zambrowa osobowym citroen, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Policjanci podają, że kierujący nim mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znajdujące się po przeciwnej stronie jezdni drzewo. W wyniku zderzenia, 23 letni mężczyzna – mieszkaniec gminy Zambrów zginął na miejscu. Szczegółowe okoliczności wyjaśniają policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę