Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Egzaminy na prawo jazdy z poślizgiem

Główne zdjęcie
Word Łomża, fot. archiwum

Przez godzinę – od 8.00 do 9.00 - w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży nie odbywały się egzaminy na kierowców. Powodem był jest fakt, że o północy wygasło stare, a Ministerstwo Infrastruktury nie zdążyło opublikować nowego rozporządzenia o szkoleniu i egzaminowaniu kierowców. - Po konsultacjach podjąłem decyzję, że egzaminy ruszą od godziny 9.00 – mówi Mirosław Oliferuk, dyrektor WORD Łomża.

Sytuacja dotyczy całego kraju. Na opublikowanie nowego rozporządzenia urzędnicy ministerialni mieli 18 miesięcy, ale mimo że projekt jest powszechnie znany rozporządzenie formalnie nie zostało opublikowane. To sparaliżowało dziś rano egzaminy na kierowców w całej Polsce. Także w Łomży, gdy otwarto Ośrodek egzaminatorzy zastanawiali się czy mogą przeprowadzać egzaminy.

- Po konsultacjach podjąłem decyzję, że egzaminy ruszą od godziny 9.00 – mówi Mirosław Oliferuk, dyrektor WORD Łomża. - Egzaminy odbywają się na starych zasadach, ale to nowe rozporządzenie praktycznie w niczym ich nie zmienia – podkreśla dodając, że ono ma być opublikowane jeszcze dziś. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę