Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Ukradł wódkę i piłę spalinową

26-latek z gminy Miastkowo będzie odpowiadał za kradzież z włamaniem do budynku mieszkalnego i gospodarczego. W połowie lutego mężczyzna najpierw wyłamał skobel w drzwiach i dostał się do wnętrza budynku mieszkalnego skąd skradł kilka butelek alkoholu, a następnie z budynku gospodarczego wyniósł piłę spalinową.

Łączne straty oszacowane zostały na około 700 zł. Sprawą zajęli się policjanci z posterunku  w Śniadowie. Jako podejrzanego o tę kradzież wytypowali 26-letniego mieszkańca tej samej gminy. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzut i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę