Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Koncerty gwiazd i dobra zabawa

Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma nic przyjemniejszego, niż spotkanie z przyjaciółmi w klimatycznym lokalu: serwującym smaczne potrawy, gdzie można posłuchać na żywo wyśmienitej muzyki, obejrzeć pasjonujący mecz, a nawet zorganizować imprezę. W Łomży takim wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju miejscem jest klub Warka, oferujący swym klientom bardzo korzystne promocje i wiele atrakcji, takich jak np. koncert wybitnego wokalisty, jednej z legend polskiego rocka, który odbędzie się już 25 lutego.

Warka nie jest lokalem jak dziesiątki innych, do których zagląda się licząc na wiele i szybko wychodzi z myślą, że już nigdy tam się nie wróci. Nie bez przyczyny staje się ona ulubionym lokalem osób lubiących przyjemnie spędzać wolny czas. Jest to bowiem miejsce wyjątkowe, przyciągające ludzi, poza robiącą wrażenie na każdym smakoszu kartą, również przyjazną atmosferą i aurą dobrej, niewymuszonej zabawy. Gwarantują ją profesjonalna, miła obsługa, bardzo bogaty wybór dań i napojów w wyjątkowo korzystnych cenach oraz kameralna, wręcz rodzinna atmosfera. Spokój w czasie spotkań z rodziną czy przyjaciółmi zapewnia też obszerny parking, dzięki któremu nie trzeba co chwilę wyglądać czy ktoś nas nie zastawił czy nie uszkodził auta oraz monitorowany parking rowerowy. 
W Warce nie ma też mowy o dyskryminacji osób niepełnosprawnych, ponieważ lokal jest przystosowany do obsługiwania klientów na wózkach inwalidzkich i dysponuje odpowiednim, wygodnym podjazdem. Dlatego nikogo tu nie dziwi widok dobrze bawiących się również takich ludzi, tym bardziej, że jak sami podkreślają w innych lokalach rzadko stwarza im się ku temu okazję, tak jakby wciąż pokutował schemat, że niepełnosprawni muszą samotnie spędzać czas w swoich czterech ścianach.
Również inni klienci bardzo chętnie przychodzą do Warki, nie tylko po to by coś wypić lub zjeść.
Kibiców przyciągają liczne transmisje najciekawszych wydarzeń sportowych. Co ciekawe przychodzą na nie również ludzie, którzy zamiast oglądać spokojnie mecze w domu, wybierają kibicowanie z przyjaciółmi, często poznanymi w pubie, wspólnie przeżywając mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, walki bokserskie czy polskich piłkarzy ręcznych, siatkarzy bądź futbolistów. Kolejnych sportowych emocji nie zabraknie też w najbliższych miesiącach, bo już wkrótce będzie można kibicować Robertowi Lewandowskiemu i jego kolegom z drużyny podczas Euro 2016, tym bardziej, że od wielu lat nie mieliśmy tak dobrego zespołu i walka o choćby brązowy medal jest naprawdę realna. Humory klientom, bez względu na to, jaką muzykę lubią czy której drużynie kibicują, nieodmiennie poprawiają też liczne promocje, takie jak np. cieszące się niezmiennym powodzeniem „Happy hours”.
Jeśli jednak ktoś jest indywidualistą i sam najlepiej wie jak się bawić, to Warka również jest wymarzonym dla niego miejscem. Dwie nowoczesne sale, w których można zorganizować każdego rodzaju imprezę, gwarantują bowiem pełne spektrum możliwości: od chrzcin, przyjęć komunijnych, urodzinowych, imieninowych, osiemnastek, wieczorów panieńskich czy kawalerskich, poprzez spotkania towarzyskie w większym gronie, aż do imprez integracyjnych, spotkań służbowych czy firmowych szkoleń.
Dużą popularnością cieszą się też cykliczne czwartkowe koncerty. Nie dziwi to, bo każdy taki występ jest dobrą okazją by wyjść z domu i spędzić kilka godzin z granymi na żywo przebojami muzyki pop, poezją śpiewaną, rockiem, country czy bluesem. Poza liczną reprezentacją lokalnych zespołów, takich jak np. Polityka, The BL Blues Band, Mad Bee, duet Przemek Kamiński i Czarek Borusiewicz czy Droga na Ostrołękę w Warce coraz częściej występują zespoły z całej Polski. Pojawiają się tu zarówno młode grupy grające alternatywnego rocka, jak Lord & The Liar, bądź łączące rocka z szantami, jak Załoga Dr. Bryga, ale też coraz częściej występują prawdziwe gwiazdy. I tak w czwartek 25 lutego o godzinie 20:00 w lokalu wystąpi Jacek Dewódzki, wokalista legendarnego zespołu Dżem. Artysta z zespołem Kolektiv zaprezentuje zarówno piosenki autorskie, covery takich legend jak: Neil Young i The Rolling Stones oraz rzecz jasna kultowe utwory Dżemu, z „Czerwony jak cegła”, „Whisky”, „To ja, złodziej” czy „Zapal świeczkę” na czele, zapowiada się więc niezapomniany wieczór dla fanów dobrej muzyki. 
Jest to też wymarzona okazja dla tych, którzy jak dotąd jeszcze tam nie gościli, by przekonać się, że opowieści o niesamowitym klimacie i świetnej atmosferze tego lokalu w żadnym razie nie są przesadzone, bo tak dobrze naprawdę można bawić się tylko tam!

Aleja Legionów 54 D
Organizacja imprez i sala: 502 960 189
Rezerwacja miejsc i zamówienia: 86 218 17 90
info@warkalomza.pl
www.warkalomza.pl
www.facebook.com/piwiarnialomza


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę