Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Powołania kierowników w ARiMR cd.

Trzech kolejnych kierowników biur powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zostało powołanych we wtorek przez Beatę Orzołek dyrektora Podlaskiego Oddziału ARiMR w Łomży. W tej grupie jest także nowa kierownik biura w Łomży.

Nowym kierownikiem biura powiatowego ARiMR w Łomży została Magdalena Żarska. Dyrektor Orzołek powołała także kierowników biur w Sejnach - Stanisława Jastrzębskiego i w Hajnówce – Marka Szczerbę.

zobacz: Nowi kierownicy w biurach powiatowych ARiMR

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę