Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Dachowanie na Legionów

Renault clio uderzyło w bok fiata doblo przewracając go na dach. Do zdarzenia doszło około godz. 9. na skrzyżowaniu ulicy Alei Legionów z ul. Przykoszarową. Na szczęście nikomu z jadących samochodami nic się nie stało. Są natomiast utrudnienia w ruchu.

Jak podaje podkom. Anna Mandziuk z wydziału ruchu drogowego KMP w Łomży sprawcą kolizji był kierowca clio, który jadąc ul. Przykoszarową w kierunku ul. Pileckiego wjechał na skrzyżowania z Aleją Legionów na czerwonym świetle i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu w kierunku Konarzyc kierowcy fiata doblo. Rozpędzone clio uderzyło w bok doblo powodując wywrócenie go na dach.

Samochody zablokowały jednej pas ruchu na Legionów, ale skrzyżowanie jest przejezdne, bo ruchem kierują policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę