poniedziałek, 18 listopada 2019 napisz DONOS@

Komunikat końcowy

VI Turnieju szachowego z cyklu VI edycji łomżyńskiej ligi szkolnej o Puchar Prezydenta Łomży.

Turniej rozegrano 7.05.2005r. w I LO w Łomży ul. Bernatowicza 4. W zawodach uczestniczyło 86 zawodników z 29 szkół, rywalizowano w 7 kategoriach wiekowych: D-20 (dziewczęta do 20 lat), D-16 (dziewczęta do 16 lat), D-13 (dziewczęta do 13 lat), C-20 (chłopcy do 20 lat), C-16 (chłopcy do 16 lat), C-13 (chłopcy do 13 lat) i D+C -10 (dzieci do 10 lat). Zwycięzcy każdej kategorii otrzymali nagrody. Upominkami ufundowanymi przez UKS ŻAK wyróżnieni zostali najmłodsi uczestnicy turnieju przedszkolacy: Kamila Szwajkowska z Porytego Jabłoń , Paweł Piszczatowski i Jakub Budziszewski z Dąbrówki Kościelnej oraz 7-latkowie Piotr Niedbała i Konrad Oleński z SP 9 Łomża.
Prowadzono również klasyfikację drużynową szkół, do której zaliczano punkty zdobyte przez trzech najlepszych zawodników, w tym minimum jednej zawodniczki. Przy równej ilości punktów o miejscu szkoły decydował wyżej sklasyfikowany zawodnik. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund po 15 min dla zawodnika).

W poszczególnych kategoriach medalowe miejsca zajęli:

Dziewczęta do 20 lat:
1.Anna Wojdyła - 4,5 pkt. – I LO Łomża
2.Kinga lewiarz - 4,0 pkt. – III LO Łomża
3.Anna Kaszuba - 4,0 pkt. – II LO Łomża

Dziewczęta do 16 lat:
1. Aleksandra Soliwoda - 5,5 pkt. – PG 8 Łomża
2. Martyna Filipkowska - 4,5 pkt. – PG Szczuczyn
3. Anna Żebrowska - 4,0 pkt. – PG Śniadowo

Dziewczęta do 13 lat:
1. Olga Filipkowska - 5,0 pkt. – SP Szczuczyn
2. Adela Lewiarz - 4,5 pkt. – SP Piątnica
3. Fira Idrysli - 4,0 pkt. – SP 9 Łomża

Chłopcy do 20 lat:
1. Arkadiusz Gadomski - 6,0 pkt. – Agrobiznes Łomża
2. Robert Grochowski - 5,5 pkt. – NKJ Łomża
3. Paweł Tyl - 5,5 pkt. – I LO Łomża

Chłopcy do 16 lat:
1. Piotr Lewiarz - 6,5 pkt. – PG Piątnica
2. Bartosz Wirkowski - 5,5 pkt. – PG 6 Łomża
3. Grzegorz Sakowski - 5,5 pkt. – PG Piątnica

Chłopcy do 13 lat:
1. Piotr Białczak - 5,5 pkt. – SP 10 Ostrołęka
2. Norbert Arszułowicz - 5,5 pkt. – SP 9 Łomża
3. Miłosz Tyl - 5,0 pkt. – SP 9 Łomża

Dzieci do 10 lat:
1. Piotr Śliwowski - 4,0 pkt. – SP Dąbrówka Kośc.
2. Mateusz Soczyński - 4,0 pkt. – SP 10 Ostrołęka
3. Jakub Sokołowski - 4,0 pkt. – SP 1 Kolno

Wyniki drużynowe szkół :
1. PG Piątnica – 15,0 pkt.
(Piotr Lewiarz – 6,5 pkt., Grzegorz Sakowski – 5,5 pkt. i Weronika Śmiarowska – 3,0 pkt. )
2.SP nr 9 w Łomży – 14,5 pkt.
(Miłosz Tyl – 5,0 pkt., Norbert Arszułowicz – 5,5 pkt. i Fira Idrysli – 4,0 pkt.)
3. I LO w Łomży – 14,0 pkt.
(Anna Wojdyła – 4,5 pkt., Adrian Piwko – 4,0 pkt. i Paweł Tyl – 5,5 pkt.)
4. PG 8 w Łomży – 13,5 pkt.
(Aleksandra Soliwoda – 5,5 pkt., Adrian Popławski– 4,0 pkt. i Tomasz Komarowski– 4,0 pkt.)
5. II LO w Łomży – 13,0 pkt.
(Mariusz Sakowski – 5,0 pkt., Anna Kaszuba – 4,0 pkt. i Hubert Pompecki – 4,0 pkt.)
6. PG Szepietowo - 12,5 pkt.
(Mariola Pietrzak – 3,5 pkt., Tomasz Zawistowski – 5,0 pkt. i Mateusz Juchno – 4,0 pkt.)
7. ZS Ekonomicznych – 12,0 pkt.
(Marcin Tykocki – 5,0 pkt., Rafał Kryjak – 4,5 pkt. i Sylwia Chojnowska – 2,5 pkt.)
8. SP Dąbrówka Kośc. – 10,5 pkt.
(Piotr Śliwowski – 4,0 pkt., Karolina Szepietowska – 3,5 – pkt. i Aneta Jakubowska – 3,0 pkt.)
9. PG Czyżew - 10,5 pkt.
(Andrzej Przeździecki – 4,0 pkt., Andrzej Sienicki – 3,5 pkt. i Anna Wiśniewska – 3,0 pkt.)
10. SP 10 Ostrołęka – 9,5 pkt.
( Piotr Białczak – 5,5 pkt., Mateusz Soczyński – 4,0 pkt.)
11. SP Drozdowo – 9,0 pkt.
(Adam Zaczek – 3,5 pkt., Patrycja Zaczek – 2,5 pkt. i Mateusz Gardocki – 3,0 pkt.)
12. SP Szczuczyn - 8,5 pkt.
(Olga Filipkowska – 5,0 pkt., Joanna Filipkowska – 3,5 pkt.)
13. PG Śniadowo – 7,0 pkt.
14. III LO w Łomży – 7,0 pkt.
15. SP Poryte Jabłoń - 7,0 pkt.
16. SP Piątnica – 6,5 pkt.


Sędzia - Sławomir Sobociński, LO – 485

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę