Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Ferie z Bursztynową. Bawimy się, uczymy i wygrywamy nagrody!

Galeria Bursztynowa zaprasza całe rodziny do udziału w atrakcjach przygotowanych z okazji zimowego wypoczynku. Na najmłodszych będą czekały m.in. interaktywny kącik i zabawy konstrukcyjne. Natomiast, dorośli zmierzą się w konkurencjach sportowych, w których do wygrania będzie rower stacjonarny oraz wiele innych nagród.

Ferie zimowe to czas, który warto wykorzystać na aktywny wypoczynek. W związku z tym, zapraszamy całe rodziny do udziału w atrakcjach przygotowanych przez Galerię Bursztynową. W weekend, 6 i 7 lutego na uczestników akcji będzie czekało mnóstwo ciekawych zajęć. Podczas ferii będziemy się bawić, uczyć oraz wygrywać nagrody w zabawnych konkurencjach sportowych.
Najmłodsi będą mogli nauczyć się podstaw języka angielskiego poprzez gry i zabawy na interaktywnym monitorze. Ponadto, dla bardziej artystycznych dusz będą czekały warsztaty wykonywania biżuterii, „Kreatywne druciki” oraz rurki konstrukcyjne.
Dzieci wraz z opiekunami zapraszamy również do udziału w konkurencjach sportowych, w których do wygrania będzie rower stacjonarny oraz piłki, bidony i czapki.
Zobacz plan imprezy na naszej stronie internetowej www.galeriabursztynowa.com.pl
Chcesz na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje o wydarzeniach i promocjach w Galerii Bursztynowej? Zapisz się na nasz newsletter!


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę