piątek, 24 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif
tekst płatny

Ferie z Bursztynową. Bawimy się, uczymy i wygrywamy nagrody!

Galeria Bursztynowa zaprasza całe rodziny do udziału w atrakcjach przygotowanych z okazji zimowego wypoczynku. Na najmłodszych będą czekały m.in. interaktywny kącik i zabawy konstrukcyjne. Natomiast, dorośli zmierzą się w konkurencjach sportowych, w których do wygrania będzie rower stacjonarny oraz wiele innych nagród.

Ferie zimowe to czas, który warto wykorzystać na aktywny wypoczynek. W związku z tym, zapraszamy całe rodziny do udziału w atrakcjach przygotowanych przez Galerię Bursztynową. W weekend, 6 i 7 lutego na uczestników akcji będzie czekało mnóstwo ciekawych zajęć. Podczas ferii będziemy się bawić, uczyć oraz wygrywać nagrody w zabawnych konkurencjach sportowych.
Najmłodsi będą mogli nauczyć się podstaw języka angielskiego poprzez gry i zabawy na interaktywnym monitorze. Ponadto, dla bardziej artystycznych dusz będą czekały warsztaty wykonywania biżuterii, „Kreatywne druciki” oraz rurki konstrukcyjne.
Dzieci wraz z opiekunami zapraszamy również do udziału w konkurencjach sportowych, w których do wygrania będzie rower stacjonarny oraz piłki, bidony i czapki.
Zobacz plan imprezy na naszej stronie internetowej www.galeriabursztynowa.com.pl
Chcesz na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje o wydarzeniach i promocjach w Galerii Bursztynowej? Zapisz się na nasz newsletter!


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0