Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Potrąceni na pasach

Dwie starsze osoby zostały potrącone na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego w Łomży. Do wypadku doszło około godziny 6. rano w okolicy kościoła pw. św. Brunona z Kwerfurtu. - Obrażenia jakich doznali piesi były na tyle poważne, że oboje zostali zabrani do szpitala – mówi podkom. Anna Mandziuk z wydziału ruchu drogowego KMP Łomża.

Jak wynika z relacji policjantki pieszy przechodzili przez ul. Wojska Polskiego po oznakowanym przejściu w kierunku kościoła, gdy uderzył w nich volkswagen sharan jadący w kierunku centrum miasta. Ranni piesi zostali zabrani do szpitala. Na razie nie wiadomo z czyjej winy doszło do tego wypadku. Anna Mandziuk podkreśla, że policjanci szczegółowo ustalają okoliczności w jakich do niego doszło.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę