Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie

Główne zdjęcie
Czapka na miejscu, gdzie doszło do potrącenia pieszego

Kolejny tragiczny w skutkach wypadek na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. Po godzinie 17. autobus kursowy potrącił mężczyznę w Bożejewie. Niestety około 50-letni pieszy nie przeżył. To drugi w ten piątek tragiczny w skutkach wypadek na tej drodze. Rankiem śmiertelny wypadek wydarzył się przy wyjeździe z Piątnicy.

Na razie nie są znane okoliczności wypadku w Bożejewie.  Wiadomo, że pieszego potrącił autobus kursowy, który jechał z Białegostoku w kierunku Łomży. Do wypadku doszło w okolicy skrzyżowania w samym środku miejscowości. Na miejscu pracują policjanci, są też  utrudnienia w ruchu. 
To drugi w piątek tragiczny w skutkach wypadek na tej drodze. Rankiem przy wyjeździe z Piątnicy z jezdni wypadł matiz, a jego 58-letni kierowca podczas dachowania samochodu wypadł na zewnątrz i zginął na miejscu. 
Prawdopodobną przyczyną tego wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. O poranku ze względu na przymrozek jezdnia była bardzo śliska.

zobacz: Śmiertelny wypadek za Piątnicą

Foto: Czapka na miejscu, gdzie doszło do potrącenia pieszego
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę