Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Tania energia na wyciągnięcie ręki

Coraz częściej na domach w Łomży i w jej okolicach można dostrzec panele słoneczne. Wbrew pozorom nie jest to przejaw pogoni za nowoczesnością ani manifestacja zasobności ich właścicieli, ale dowód rozsądku i poszukiwania oszczędności tam, gdzie wydatki są naprawdę duże. Dzięki zainstalowaniu ogniw fotowoltaicznych firmy GoldSun można bowiem mieć nie tylko domową elektrownię słoneczną, która uczyni nas niezależnymi w przypadku awarii czy przerwy w dostawie prądu, ale też płacić mniej za prąd i odsprzedawać nadmiar energii do sieci zewnętrznej. Efekt to naprawdę duże, dostrzegalne w budżecie każdego gospodarstwa domowego, oszczędności.

O niezależności marzy praktycznie każdy, jednak życiowe doświadczenia zwykle udowadniają nam nader dobitnie, że jest o nią bardzo trudno, bo zawsze jesteśmy od kogoś lub od czegoś uzależnieni. Jednak dzięki ofercie, specjalizującej się w rozwiązaniach z dziedziny energii odnawialnej, firmy GoldSun z Zamościa każdy z nas może pozwolić sobie na niezależność w zakresie energii elektrycznej. Mająca swe przedstawicielstwo również w Łomży i zajmująca się od lat sprzedażą i montażem elektrowni fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych firma zapewnia bowiem kompleksowe usługi w tym zakresie dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.
Montowane przez nią na dachach bądź ścianach panele fotowoltaiczne renomowanej polskiej firmy Selfa, z wykorzystaniem systemów montażowych równie cenionej firmy Corab, umożliwiają przemianę światła słonecznego w energię elektryczną. Jest to rozwiązanie niezwykle korzystne nie tylko dla środowiska naturalnego, dzięki redukcji emisji dwutlenku węgla czy innych zanieczyszczeń do atmosfery, ale przede wszystkim dla kieszeni. Po zainstalowaniu takich urządzeń przestajemy się więc martwić o wysokie rachunki za prąd, zapominamy o kosztach konserwacji, eksploatacji lub ewentualnych napraw, bo panele są odporne na niskie/wysokie temperatury czy nawet grad, system praktycznie nie wymaga obsługi, a w dodatku jest na niego udzielana gwarancja do 25 lat. Firma GoldSun gwarantuje też najniższe i bardzo atrakcyjne ceny swych urządzeń oraz ich montażu. Oczywiście cena takiej inwestycji nie jest niska, ale każdy z potencjalnych klientów ma zapewnioną możliwość skorzystania ze sprzedaży ratalnej, dzięki współpracy firmy GoldSun z dwoma, oferującymi niezwykle korzystne warunki, bankami. Warto też pamiętać o tym, że jest to inwestycja na lata, która szybko się zwraca i przynosi też korzyści, kiedy mamy w domu taką wydajną, prywatną elektrownię. Zapewnia ona nie tylko prąd na potrzeby domowników czy prowadzonej działalności gospodarczej bądź nawet przemysłowej, ale też nadmiar energii, która wedle najnowszych i wchodzących  w życie od 1 lipca uregulowań prawnych będzie musiała być odkupiona od jej wytwórcy przez państwo. Obecnie każdy klient ma tzw. opcję bilansowaną, czyli nadwyżkę energii ze swych paneli oddaje za darmo, a gdy zaczyna mu brakować, może ją za darmo niejako odebrać. Jednak przy skorzystaniu z oferty firmy GoldSun i wcześniejszym odpowiednim wyliczeniu, jakiej mocy instalacja jest optymalna dla danego klienta, o brakach energii  nie może być mowy, tym bardziej, że panele fotowoltaiczne pracują nie tylko w słoneczny, ale również w pochmurny dzień, wykorzystując różne rodzaje promieniowania słonecznego. Jeśli więc ktoś zastanawia się jak zbilansować zbyt duże rachunki za energię elektryczną i szuka przy tym nowoczesnych, przynoszących również wymierne zyski, rozwiązań, to oferta firmy GoldSun jest dla niego, tym bardziej, że tutejszy przedstawiciel firmy działa w obrębie aż 150 km od Łomży. Dlatego zawsze warto zadzwonić, zapytać o szczegóły, wyjaśnić u źródła ewentualne wątpliwości co do samej energii odnawialnej bądź kwestii technicznych, by później już tylko móc cieszyć się z niezwykle opłacalnej inwestycji na lata!

Przedstawicielstwo GoldSun Łomża
Grzegorz Kiersztan
tel. 600 473 482
tel. 86 444 11 20
lomza@goldsun.com.pl
www.facebook.com/goldsun.sccgroup
www.goldsun.com.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę