wtorek, 12 grudnia 2017 napisz DONOS@

Lucky z Wety pilnie szuka domu

Na początku grudnia do Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży trafił Lucky. Psiak uciekł z łańcucha właścicielowi, który na pierwszym miejscu stawiał alkohol. Pod opieką uczniów odżył, przeszedł podstawowe badania, został odpchlony i odrobaczony. Teraz uczniowie Wety szukają nowego, dobrego domu dla Luckiego, a temu kto zechce przygarnąć psa oferują zawodowe wsparcie.

fot. Marcin Sielawa
fot. Marcin Sielawa
fot. Marcin Sielawa
fot. Marcin Sielawa

Jak przekazuje Magdalena Budziszewska z Wety Lucky żył w trudnych warunkach  i był głodzony. Ma problemy ze wzrokiem - uderza o przypadkowe przeszkody, ale nie stwierdzono zaćmy.
- Przeszedł podstawowe badania (usg, morfologię krwi, badanie moczu), po których stwierdzono, że jest w 100% zdrowy – podkreśla. - Został  odpchlony i odrobaczony. Czekają go również szczepienia.
Lucky mimo przykrego doświadczenia z ludźmi, nie jest agresywny, ale bardzo ufny i towarzyski.
- Potrafi docenić dobro człowieka i odwdzięczyć się miłością – przekazuje Budziszewska informując, że opiekujący się teraz psem uczniowie Wety szukają dobrego domu dla Luckiego. Nowemu właścicielowi oferują wsparcie w opiece weterynaryjnej i pielęgnacyjnej.
Wszyscy, którzy byliby zainteresowani propozycją mogą kontaktować się telefonicznie: 516407789.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0