Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Celnicy w akcji

Przejęcie ponad 1300 paczek przemycanych papierosów oraz 40 kg tytoniu to efekt ostatnich działań kontrolnych łomżyńskich celników. Papierosy znaleziono Czyżewie, a tytoń w Zambrowie.

Jak podaje Maciej Czarnecki rzecznik prasowy Izby Celnej w Białymstoku w Czyżewie patrol celników zatrzymał do kontroli peugeota. Podczas rewizji samochodu kierowanego przez 54-letniego mężczyznę funkcjonariusze znaleźli ponad 1300 paczek papierosów z ukraińskimi banderolami. Mężczyzna przyznał się do nabycia i przewożenia kontrabandy.

W Zambrowie funkcjonariusze Służby Celnej skontrolowali dostawczy samochód zaparkowany na jednej z prywatnych posesji. Z ustaleń celników wynikało, że może się w nim znajdować nielegalny tytoń do palenia. Mundurowi nie mylili się. We wnętrzu busa funkcjonariusze znaleźli 40 kg krajanki tytoniowej zapakowanej w worki i przeznaczonej do dalszej dystrybucji.

Właścicielom grozi grzywna i przepadek nielegalnego towaru.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę