Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Ostatnia szansa na zimowe szaleństwa?

Główne zdjęcie
Obraz z kamery internetowej stacji narciarskiej Rybno - środa 27 stycznia ok. godz. 13.

Gwałtowne ocieplenie, które nadciągnęło nad region wraz z początkiem ferii i niemal doszczętnie już stopiło śnieg póki co nie zlikwidowało zimowych atrakcji. Zarówno miejskie lodowisko przy ul. Katyńskiej, jak i stacja narciarska w Rybnie jeszcze działają. - Dzwonią klienci i pytają co będzie. Na razie lodowisko działa, ale jak długo będzie nie wiem – mówi Karol Szmit z MOSiR Łomża. - Niestety prognoza pogody na najbliższe dni nie jest zimowa, a nagrzej będzie jak spadnie deszcz.

Prognoza pogody synoptyczna na najbliższe dni dla Łomży przegotowana przez IMGW (źródło: pogodynka.pl)
Prognoza pogody synoptyczna na najbliższe dni dla Łomży przegotowana przez IMGW (źródło: pogodynka.pl)

Także w Rybnie na stoku narciarskim dziś jeszcze działa wyciąg i można zjeżdżać. Przed południem szusowało tam kilkadziesiąt osób. Pokrywa śnieżna na stoku wynosi od 40 centymetrów do metra i jak podają właściciele teraz panują tam bardzo dobre warunki do jazdy na nartach.
Niestety pogoda sprawia, że śnieg szybko topnieje. Dziś temperatura powietrza w Łomży i w Rybnie przekracza 5°C. W nocy niewiele ma spaść – minimalnie od 3°C do 4°C, co wyklucza możliwość dośnieżania. Tymczasem jutro pogoda ma być podobna jak dzisiejsza z tym, że temperatura ma wyższa o jakieś 2°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę