Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

RN MPEC bez Chludzińskiego

Główne zdjęcie
Marcin Chludziński

Marcin Chludziński nie jest członkiem Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży. Chludziński, który w ubiegłym tygodniu został prezesem Agencji Rozwoju Przemysłu dwa tygodnie wcześniej złożył rezygnację z zasiadania w Radzie Nadzorczej łomżyńskiej spółki.

Marcin Chludziński do Rady Nadzorczej MPEC został powołany przez prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego w czerwcu ubiegłego roku i został zastępcą przewodniczącego. Chludziński był jedną z trzech nowy osób wprowadzonych przez obecnego prezydenta w jej skład. Obok niego prezydent Chrzanowski powołał tam także Adam Wilemajtys radcę prawnego z Białegostoku i Marka Rutkowskiego z Zambrowa - działacz dawnej „Solidarności” i jej posła na Sejm kontraktowy (1989-1991).

Poza nimi w RN MPEC zasiadają także Marek Kozikowski oraz Henryk Piekarski i Zdzisław Szanciło – ci dwaj ostatni wybrani przez pracowników. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę