Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zmiany wicedyrektorów w ARiMR

Od poniedziałku zmieniono wszystkich trzech zastępców dyrektora Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Wymianę zastępców potwierdza Beata Orzołek dyrektor łomżyńskiej ARiMR. Jak mówi zmiany na tych stanowiskach dokonał prezes Agencji, który zgodnie z prawem ma kompetencje do odwołania i powołania zarówno dyrektora oddziału jak i jego zastępców.

Nowymi zastępcami dyrektora ARiMR w Łomży zostali Wiesław Grzymała z Łomży, Tomasz Kurkowski z Grajewa oraz Grzegorz Chełmiński z Augustowa.
Wszyscy oni są związani z PiS. Grzymała to jeden z czołowych działaczy partii i przewodniczący Rady Miasta w Łomży. Kurkowski to wybrany z listy PiS radny powiatu grajewskiego, a Chełmiński był zgłaszany na kandydata na posła z listy PiS.
Odwołani zastępcy dyrektora ARiMR w Łomży związani byli z poprzednią władzą PO-PSL. To Maciej Głaz, Adam Frankowski i Krzysztof Zalewski.

Podlaski Oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży obsługuje około 100 tysięcy rolników, producentów rolnych i firm pracujących na rzecz rolnictwa i wsi. Liczy 730 pracowników, przy czym ponad 500 zatrudnionych jest w 14 biurach powiatowych.

zobacz: Kobieta dyrektorem w Agencji


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę