poniedziałek, 20 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Zmiany wicedyrektorów w ARiMR

Od poniedziałku zmieniono wszystkich trzech zastępców dyrektora Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Wymianę zastępców potwierdza Beata Orzołek dyrektor łomżyńskiej ARiMR. Jak mówi zmiany na tych stanowiskach dokonał prezes Agencji, który zgodnie z prawem ma kompetencje do odwołania i powołania zarówno dyrektora oddziału jak i jego zastępców.

Nowymi zastępcami dyrektora ARiMR w Łomży zostali Wiesław Grzymała z Łomży, Tomasz Kurkowski z Grajewa oraz Grzegorz Chełmiński z Augustowa.
Wszyscy oni są związani z PiS. Grzymała to jeden z czołowych działaczy partii i przewodniczący Rady Miasta w Łomży. Kurkowski to wybrany z listy PiS radny powiatu grajewskiego, a Chełmiński był zgłaszany na kandydata na posła z listy PiS.
Odwołani zastępcy dyrektora ARiMR w Łomży związani byli z poprzednią władzą PO-PSL. To Maciej Głaz, Adam Frankowski i Krzysztof Zalewski.

Podlaski Oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży obsługuje około 100 tysięcy rolników, producentów rolnych i firm pracujących na rzecz rolnictwa i wsi. Liczy 730 pracowników, przy czym ponad 500 zatrudnionych jest w 14 biurach powiatowych.

zobacz: Kobieta dyrektorem w Agencji


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0