środa, 13 grudnia 2017 napisz DONOS@

Łomżanie napadli na salon w Kolnie

Trzech mężczyzn podejrzanych o usiłowanie rozboju w Kolnie zatrzymano w Łomży. Przy ich zatrzymywaniu uczestniczyli policyjni antyterroryści, bo sprawcy dokonując napadu na salon gier w Kolnie używali przedmiotu przypominającego broń palną. Dwóch z nich decyzją sądu zostało tymczasowo aresztowanych.

Jak podaje policja zatrzymani mężczyźni mają od 29 do 42 lat. Są podejrzani o dokonanie w nocy z 11 na 12 stycznia 2016 r., napadu na jedne z salonów gier w Kolnie. Mężczyźni przy użyciu przedmiotu przypominającego broń palną, doprowadzili pracującą w salonie kobietę do stanu bezbronności, po czym przy użyciu narzędzi uszkodzili automaty do gier i chcieli ukraść pieniądze. Napastnicy nie zdołali jednak pokonać zabezpieczeń.
Jak podaje policja zatrzymanie było wynikiem żmudnej i intensywnej pracy jaką prowadzili w tej sprawie policjanci z Kolna. Zatrzymań dokonano w miniony czwartek (21 stycznia). Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Podejrzanym zostały przedstawione zarzuty dot. usiłowania dokonania rozboju na pracownicy jednego z kolneńskich salonów gier. Prokurator zastosował wobec jednego podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Sąd wobec pozostałych dwóch zastosował tymczasowy areszt.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0