Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Łomżanie napadli na salon w Kolnie

Trzech mężczyzn podejrzanych o usiłowanie rozboju w Kolnie zatrzymano w Łomży. Przy ich zatrzymywaniu uczestniczyli policyjni antyterroryści, bo sprawcy dokonując napadu na salon gier w Kolnie używali przedmiotu przypominającego broń palną. Dwóch z nich decyzją sądu zostało tymczasowo aresztowanych.

Jak podaje policja zatrzymani mężczyźni mają od 29 do 42 lat. Są podejrzani o dokonanie w nocy z 11 na 12 stycznia 2016 r., napadu na jedne z salonów gier w Kolnie. Mężczyźni przy użyciu przedmiotu przypominającego broń palną, doprowadzili pracującą w salonie kobietę do stanu bezbronności, po czym przy użyciu narzędzi uszkodzili automaty do gier i chcieli ukraść pieniądze. Napastnicy nie zdołali jednak pokonać zabezpieczeń.
Jak podaje policja zatrzymanie było wynikiem żmudnej i intensywnej pracy jaką prowadzili w tej sprawie policjanci z Kolna. Zatrzymań dokonano w miniony czwartek (21 stycznia). Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Podejrzanym zostały przedstawione zarzuty dot. usiłowania dokonania rozboju na pracownicy jednego z kolneńskich salonów gier. Prokurator zastosował wobec jednego podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Sąd wobec pozostałych dwóch zastosował tymczasowy areszt.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę